plnlenfrdeitrues

Zaproszenie na szkolenia

Wzmocnienie kompetencji przedsiębiorczych kobiet z Krainy Kanału Elbląskiego

Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi "Oleśno - wieś z pomysłem" realizuje projekt odpowiadający na potrzebę wzmocnienia kompetencji kobiet wiejskich Krainy Kanału Elbląskiego.
Projekt zakłada trzy bloki tematyczne szkoleniowo – warsztatowe. Każdy blok tematyczny ma inną myśl przewodnią.

1) OD KREATYWNOŚCI DO PRZEDSIĘBIORCZOŚCI KOBIET WIEJSKICH - patronat prof. zw. dr hab. Janiny Sawickiej.
Blok tematyczny służy pokazaniu różnic w postrzeganiu przez kobiety i mężczyzn przywództwa i przedsiębiorczości, sukcesu lub porażki, ocen predyspozycji i poczucia społecznych kompetencji, znaczenia pełnionych ról, syndromu "wyuczonej bezradności", segregacji rynku pracy, sposobu zarządzania.
Termin szkolenia 29-30 sierpnia 2018 roku.
Lokalizacja: wykład – Elbląg, Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna, wizyta studyjna i prezentacje – statek na Kanale Elbląskim (Elbląg - pochylnia Jelenie), warsztaty – Władysławowo (gmina Elbląg).

2) EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE CZASEM I SAMOROZWOJEM pod patronatem dr Elżbiety Zubrzyckiej.
Kobiety nie wykorzystują swojego potencjału, gdyż nieświadomie popełniają błędy, które wpojono im w dzieciństwie, czyli stereotypy określonych ról i zachowań. Wykład i warsztaty mają uświadomić ważność wyboru pełnionych w życiu ról, godzenia ról w oparciu o "zegar życia", doskonalenie samorozwoju, wymierne korzyści bycia atrakcyjnym pod względem społecznym, wzbudzanie wiary w siebie i poczucia własnej wartości.
Termin szkolenia 17-18 września 2018 roku.
Lokalizacja: wykład – Pasłęk, wizyta studyjna i prezentacje – Farma Eko Snails Garden w Krasinie (gmina Pasłęk), warsztaty – Dobry (gmina Godkowo).

3) SZTUKA SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI pod patronatem profesora sztuk pięknych Witolda Chmielewskiego.
Przedsiębiorczym kobietom, lokalnym liderkom potrzeba umiejętności, które dadzą odwagę do wystąpień publicznych i argumentowania swoich racji.
Termin szkolenia 10-11 października 2018 roku.
Lokalizacja: wykład – Stodolarnia w Oleśnie (gmina Gronowo Elbląskie), wizyta studyjna i prezentacje – Stodolarnia w Oleśnie (gmina Gronowo Elbląskie), warsztaty – Karnity (gmina Miłomłyn).

Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem:

 

http://www.kanal-elblaski-lgd.pl/2178-wzmocnienie-kompetencji-przedsi%C4%99biorczych-kobiet-z-krainy-kana%C5%82u-elbl%C4%85skiego.html


Zgłoszenia na szkolenia należy kierować do Stowarzyszenia Mieszkańców Wsi Oleśno – „Wieś z pomysłem": Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na nasz adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ostatnio zmienianypiątek, 24 sierpień 2018 08:11
1
0
0
s2smodern
Powrót na górę