plnlenfrdeitrues

Dzień Babci i Dziadka w M-GCK Wyróżniony

Dzień Babci i Dziadka w M-GCK

                                        „Kocham mocno

                                        Babcię, Dziadka.

                          To nie żarty moi mili.

                     Dzisiaj im życzenia składam,

           by sto latek jeszcze żyli”

 

         Dnia 27.01.2020 roku w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Zalewie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji „Dnia Babci i Dziadka”. Zgromadzonych gości przywitała Dyrektor M-GCK w Zalewie Pani Fryderyka Małachowska. Podczas uroczystości specjalnie dla wszystkich „Dziadków” wystąpiły dzieci uczęszczające na ferie zimowe do Centrum Kultury przygotowane przez Panią Sybillę Bąk, wykonując popisy akrobatyczne. Kolejną atrakcją były występy wokalne Julii Sprawki i Martyny Sostek  ze specjalnymi dedykacjami dla Babć i Dziadków.

Podczas uroczystości został rozstrzygnięty Konkurs pod tytułem „Babcine opowieści wigilijne i przepisy kulinarne”. Zwycięzcą został Paweł Kowalski, który do konkursu zgłosił jedną z wielu opowieści swojej Babci Pani  Haliny Krajnik. Opowieść Babcina została zaprezentowana i odczytana przez Panią Annę Kiłyk  Instruktora kulturalno-oświatowego M-GCK w Zalewie.

 Kolejnym miłym akcentem tej uroczystości był występ zespołu wokalnego „Jezioranki”. W miłej atmosferze wszystkie dzieci wręczyły słodkie upominki „Dziadkom”, a następnie zatańczyły wspólny taniec.

Na zakończenie wszyscy zostali zaporszeni na kawkę i słodki poczęstunek.

 

Więcej zdjęć na stronie www.mgckzalewo.pl

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 03 luty 2020 10:38
1
0
0
s2smodern
Powrót na górę