plnlenfrdeitrues

Rodzinny Dzień Animacji w M-GCK w Zalewie Wyróżniony

Rodzinny Dzień Animacji w M-GCK w Zalewie

Animacja – oznacza inicjowanie i pobudzanie jakichś działań, to zachęcanie, dodawanie bodźca do podejmowania różnych aktywności. Animacja Rodzinna to wspólne dobro, to unikatowy i już od dawna sprawdzony sposób na bycie razem w społeczności lokalnej.

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Zalewie już po raz kolejny podejmuje te działania. Dnia 19.11.2019 roku został zorganizowany Rodzinny Dzień Animacji    w Zalewie. Zaproszenie było skierowane do mieszkańców Miasta i Gminy Zalewo. Uczestników przywitała Dyrektor M-GCK Fryderyka Małachowska. Instruktorzy, rodzice i dzieci rozpoczęli zabawę od tworzenia konstrukcji z klocków BAMP. Zabawa ta uczy doskonałości i precyzji, kreuje twórcze pomysły, pozwala tworzyć własną rzeczywistość. W międzyczasie Pani Kamila Charkawa malowała na twarzach dzieci postacie z ulubionych bajek i filmów. W kolejnej części wszystkie dzieci oraz rodzice bawili się chustą animacyjną, przy której było mnóstwo śmiechu i radości. Humory także dopisywały przy wspólnym tańcu Boogie – Boogie. Dzieci otrzymały słodycze, kolorowe baloniki skręcone w różne kształty ( kwiatki, pieski, kotki, szable) oraz odblaskowe „uśmiechy”.

        Wszystkim dzieciom, rodzicom i opiekunom serdecznie dziękujemy za obecność i wspólnie spędzony czas. Czas, który spędzamy z radością i zadowoleniem niesie ze sobą liczne zalety i cenne wartości. Dlatego dbajmy o to, gdyż te cechy budują rodzinę, a to ona jest największą wartością człowieka

Ostatnio zmienianywtorek, 26 listopad 2019 12:05
1
0
0
s2smodern
Powrót na górę