plnlenfrdeitrues

Nowe obiekty w Urowie i Girgajnach Wyróżniony

Nowe obiekty w Urowie i Girgajnach

W Urowie w powstało nowe miejsce wypoczynku i rekreacji. W ramach zadania „Budowa wiaty rekreacyjnej przy świetlicy wiejskiej w miejscowości Urowo” wykonano podbudowę pod wiatę z kostki brukowej, na której posadowiono wiatę rekreacyjną w technologii drewnianej na stopach fundamentowych betonowych z dachem dwuspadowym pokrytym gontem papowym. Powierzchnia zabudowy to 16,94 m2. Wykonawcą obiektu wyłonionym w drodze zapytania ofertowego została firma Usługi Stolarskie Dorota Ucińska – Trepiak z Franciszkowa. Wartość zadania to 19.680,00 zł.
W Girgajnach wykonano natomiast obudowę punktu zbiórki odpadów selektywnych. W ramach inwestycji wykonano podbudowę z kostki brukowej, na której umiejscowiono wiatę śmietnikową w konstrukcji drewnianej na stopach fundamentowych betonowych, wykonaną z boazerii z listew drewnianych, pokrytą dachówką bitumiczną typu „łuska”.
Wykonawcą zadania wyłonionym w drodze zapytania ofertowego podobnie jak w Urowie była firma z Franciszkowa. Wartość zadania to 15 375,00 zł.
 

Ostatnio zmienianyśroda, 19 grudzień 2018 13:40
1
0
0
s2smodern
Powrót na górę