Najlepsze uczennice z terenu Gminy Zalewo Wyróżniony

Najlepsze uczennice z terenu Gminy Zalewo

 

Jak co roku, w Urzędzie Miejskim w Zalewie, odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Zalewa najlepszym uczennicom naszej Gminy.Ze względu na wyjazd jednej z laureatek na wakacje uroczystość odbyła się w dwóch terminach: 11 i 18 lipca 2023 r.Na sali sesyjnej Burmistrz Marek Żyliński spotkał się z najlepszymi uczennicami naszej gminy, ich rodzicami i wychowawcami. Nagrodą Burmistrza zostały uhonorowane trzy uczennice:

1. Emilia Jaroszewska – absolwentka Szkoły Podstawowej w Dobrzykach.

Średnia ocen na świadectwie – 6,00. Wynik końcowego egzaminu:

- język polski – 91 %

- matematyka – 96 %

- język angielski – 100 %

2. Karolina Zofia Białaś – absolwentka Szkoły Podstawowej w Bartach.

Średnia ocen na świadectwie

- 5,78. Wynik końcowego egzaminu:

- język polski – 91 %

- matematyka – 92 %

- język angielski – 96 %

3. Elżbieta Pietrasik – absolwentka Zespołu Szkół w Zalewie.

Średnia ocen na świadectwie – 5,56. Wynik końcowego egzaminu:

- język polski – 87 %

- matematyka – 96 %

- język angielski – 98 %

Burmistrz pogratulował tegorocznym zdobywczyniom prestiżowej nagrody, życzył im sukcesów w dalszej edukacji i spełnienia marzeń, podziękował rodzicom za trud jaki włożyli w wychowanie córek i stworzenie im warunków do osiągnięcia sukcesu. Podziękował również wychowawcom klas za zaangażowanie w pracę dydaktyczną i wychowawczą.

Ostatnio zmienianypiątek, 28 lipiec 2023 05:59
1
0
0
s2smodern
Powrót na górę