Konkurs Grantowy „Działaj Lokalnie 2023” Wyróżniony

Konkurs Grantowy „Działaj Lokalnie 2023”

Stowarzyszenie „Przystań” we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza Lokalny Konkurs Grantowy w ramach programu „Działaj Lokalnie 2023”. Coroczny konkurs grantowy, organizowany przez Ośrodki Działaj Lokalnie, skierowany jest przede wszystkim do animatorów lokalnych, którzy dzięki uczestnictwu w Programie mają okazję zdobyć cenne doświadczenie realizując projekt na rzecz swojej społeczności. Mają także szansę poznać przykłady ciekawych pomysłów i przedsięwzięć podjętych w ramach Programu w innych częściach kraju. Baza projektów, publikacje, filmy promocyjne, ale także bezpośrednie porady i opieka pracowników Ośrodków Działaj Lokalnie stanowią inspirację do formułowania własnych pomysłów i tworzenia autorskich projektów. W Lokalnym Konkursie Grantowym „Działaj Lokalnie 2023” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców  na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

 

W Konkursie mogą wziąć udział te organizacje i instytucje oraz grupy, które spełniają łącznie poniższe warunki:

  • - mają siedzibę w gminach: Iława (gmina miejska), Iława (gmina wiejska), Susz, Lubawa (gmina miejska), Lubawa (gmina wiejska), Zalewo, Kisielice
  • - planują prowadzić działania na terenie przynajmniej jednej z wymienionych gmin.

Wnioski należy składać wyłącznie poprzez generator on-line dostępny na stronie http://system.dzialajlokalnie.pl

 

Termin składnia wniosków 07.04.2023 - 20.05.2023 roku.

 

Wnioski złożone w innej formie nie będą brane pod uwagę.

 

Dodatkowe informacje/konsultacje  na temat konkursu można uzyskać u koordynatora

Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Koordynator: Perges Dawid tel. 602-474-956

 

Więcej informacji w regulaminie konkursu.

 

 

 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 17 kwiecień 2023 08:50
1
0
0
s2smodern
Powrót na górę