plnlenfrdeitrues

Mikołajkowe Talenty 2018 Wyróżniony

Mikołajkowe Talenty 2018

W środę 19 grudnia 2018r. w Miejsko - Gminnym Centrum Kultury w Zalewie po raz kolejny odbyły się „Mikołajkowe Talenty". Spotkanie było okazją do prezentacji umiejętności dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia kół zainteresowań działających przy M-GCK.
Uroczystości towarzyszyła atmosfera świąt Bożego Narodzenia. Świątecznie życzenia uczestnikom spotkania złożył Burmistrz Zalewa Marek Żyliński wraz z Dyrektor M-GCK w Zalewie Fryderyką Małachowską.
Podczas imprezy na scenie wystąpiły w duecie Pani Anna Brędowska i Martyna Sostek z pastorałką „Od serca do ucha”. Kolędy zaśpiewały Julka Budryk, Julia Sprawka, Martyna Sostek z koła muzycznego prowadzonego przez instruktora Pana Jarosława Łabudzińskiego. Muzyczny talent zaprezentowały również uczennica Zespołu Szkół w Zalewie Justyna Skorupko –Skorupska oraz zalewskie Jezioranki.
Mikołajkowe Elfy, czyli „Przedsiębiorcze dzieci” z opiekunką Panią Kamilą Charkawą, zagrały scenkę o Świętym Mikołaju.
Swoje umiejętności zaprezentowały także dzieci z kółka animacyjnego prowadzonego przez animatorkę Panią Annę Brędowską oraz dzieci z sekcji tanecznej prowadzonej przez Panią Sybillę Bąk.
Grupa teatralna "Koliber" prowadzona przez Panią Wiolettę Żołądkiewicz wystąpiła w świątecznej wersji znanego wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka”.
Podczas imprezy przeprowadzono konkurs wiedzy o zimowych bajkach i baśniach, którego zwycięzcą został Maciej Żołądkiewicz.
Na zakończenie wszystkie dzieci zatańczyły wspólny taniec. Każdy dorosły uczestnik imprezy otrzymał ręcznie wykonaną mini choinkę, a dzieci mogły liczyć na prezent od Mikołaja- termofor w kształcie pluszowego zwierzaka. Prezenty dzieciom wręczał Św. Mikołaj, w rolę którego wcielił się Burmistrz Zalewa Marek Żyliński.
Imprezę poprowadziła Pani Anna Brędowska z Mają Lipińską i Martyną Sostek.
O świąteczny stół zadbali sponsorzy: Przedsiębiorstwo „Dam-Rob” w Zalewie, Zakład Drobiarski „Lech – Drób” w Zalewie, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Zalewie oraz Firma „BioFeed” w Zalewie, którym organizatorzy serdecznie dziękują.
 

1
0
0
s2smodern
powered by social2s
Powrót na górę