plnlenfrdeitrues

„Zielone Wakacje” - turnus I Wyróżniony

„Zielone Wakacje” - turnus I

14 lipca 2017 roku zakończył się I turnus „Zielonych Wakacji”, który trwał od 3 lipca. Wzięło w nim udział 22 dzieci w wieku od 9 do 11 lat. Zajęcia odbywały się w Miejsko – Gminnym Centrum Kultury w Zalewie oraz na terenie ekomariny w Zalewie.
Przez dwa tygodnie dzieciom zapewniono szereg różnego rodzaju atrakcji. Były to m.in. zajęcia animacyjne, muzyczne i plastyczne, które nie tylko rozwijały zdolności dzieci, ale także wpływały na ich integrację.
Uczestnicy zajęć spotykali się z ratownikami WOPR, policjantem, którzy udzielili wielu wskazówek dotyczących bezpieczeństwa nad wodą, bezpieczeństwa w ruchu drogowym i nie tylko.
Podczas dwutygodniowego turnusu odbyły się dwie wycieczki. Jedna do Torunia do Muzeum Piernika i Zamku Krzyżackiego, druga do Olsztyna do Parku Trampolin i Multikina na bajkę "Gru, Dru i Minionki".
Dzieci gościły również w Bajdach u Radnej Rady Miejskiej w Zalewie Pani Haliny Krajnik. Turnus zakończył się tzw. "nocowanką" w M-GCK z ogniskiem i pokazem tańca breakdance.
Organizatorami „Zielonych Wakacji” był Urząd Miejski w Zalewie, Miejsko – Gminne Centrum Kultury w Zalewie, Placówka Wsparcia Dziennego „Słoneczko” w Zalewie.
 

Ostatnio zmienianyśroda, 19 lipiec 2017 07:22
1
0
0
s2smodern
powered by social2s
Powrót na górę