plnlenfrdeitrues

Artykuły filtrowane wg daty: środa, 07 luty 2018 - ZALEWO

Zaproszenie dla beneficjentów środków UE

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów Poddziałania: 11.1.1 Aktywizacja społeczna i zawodowa osób wykluczonych oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym – projekty konkursowe oraz 11.2.3 Ułatwienie dostępu do usług społecznych, w tym integracja
ze środowiskiem lokalnym – projekty konkursowe.

Na spotkanie zapraszamy jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia, jednostki organizacyjne jednostek samorządu terytorialnego, jednostki organizacyjne pomocy społecznej, jednostki zatrudnienia socjalnego, jednostki wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej, organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej oraz wszystkie podmioty działające na postawie zapisów statutowych lub innych dokumentów w sferze pomocy i integracji społecznej, rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych lub rynku pracy.

 

Termin i miejsce: 5 marca 2018r. w godzinach 10:00 – 13:45.

Miejsce: Hotel Młyn, 82-300 Elbląg, ul. Kościuszki 132.

 

Warunki uczestnictwa:
1) przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 28 lutego 2018r. do godz. 14:00,
2) potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji).

 

Więcej informacji:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu:
tel. (55) 620-09-13/14/16
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czytaj dalej...

Bal karnawałowy i choinka w Sołectwie Urowo

W poniedziałek 5 lutego 2018r. w pięknie udekorowanej świetlicy w Urowie odbyła się choinka zorganizowana z myślą o najmłodszych mieszkańcach sołectwa przez Radną Rady Miejskiej w Zalewie, a jednocześnie Sołtys Urowa Ewę Nykołyszak i Radę Sołecką, przy bardzo aktywnym współudziale mieszkańców.
Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Skoczna muzyka, konkursy, słodkie napoje i ciasta, wata cukrowa, prezenty od Świętego Mikołaja.
Imprezę otworzyła Pani Ewa Nykołyszak, a następnie tańce i konkursy prowadziła Pani Joanna Żukowska.
W konkursie na „Króla i Królową balu” wygrały wszystkie dzieci, każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koronę oraz nagrodę „pieniężną” (słodkie euro). Zmęczonych tancerzy prezentami obdarował Mikołaj.
Sołtys Sołectwa oraz Rada Sołecka dziękują Pani Joannie Żukowskiej, która poświęciła swój wolny czas dla dzieci, sponsorom Panu Andrzejowi Brejcie z Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Zalewie współfinansowanie za prezentów dla dzieci, Panu Przemysławowi Gerch za ufundowanie popcornu i waty cukrowej oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu uroczystości.
 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS