plnlenfrdeitrues

Artykuły filtrowane wg daty: wtorek, 16 maj 2017 - ZALEWO

Zdobądź informacje w Centrum Organizacji Pozarządowych

Przedstawicieli organizacji pozarządowych, mających pytania, wątpliwości dotyczące działalności swojego stowarzyszenia/fundacji itp. zapraszamy do Centrum Organizacji Pozarządowych w Iławie. Można tam zdobyć wszelkie informacje dotyczące sektora pozarządowego.
W ramach działania Centrum Organizacji Pozarządowych Koordynator COP jest do dyspozycji przedstawicieli trzeciego sektora dwa razy w tygodniu: we wtorki i środy w godzinach 12:30-17:30. Zapraszamy przede wszystkim do kontaktu osobistego w biurze Stowarzyszenia „Przystań” w Iławie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 23c (obok Netto), mapka: https://goo.gl/maps/WNpFJ6Us6532
Można też zadzwonić (89 648-62-38) lub napisać maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym istnieje też możliwość zorganizowania spotkania poza godzinami funkcjonowania biura COP.
 

Czytaj dalej...

Inauguracja zajęć Zalewskiej Akademii Sportów Wodnych w Zalewie

W sobotnie przedpołudnie 13 maja na terenie Ekomariny w Zalewie rozpoczęły się zajęcia w ramach nowo utworzonej Akademii Sportów Wodnych, zorganizowanej z inicjatywy Gminy Zalewo. Celem zajęć jest edukacja uczestników z zakresu wychowania wodnego, turystyki i rekreacji. Akademia swoje cele realizować będzie w trzech grupach wiekowych: dzieci do lat 13 - na łodziach żaglowych typu Optimist; dzieci od lat 14 - na łodziach żaglowych typu Omega; grupa seniorska, posiadająca już uprawnienia żeglarskie oraz rozpoczynająca swoje zainteresowanie sportami wodnymi - na łodziach żaglowych typu Omega. Frekwencja dopisała, przybyli chętni w każdej grupie wiekowej. Najliczniejszą grupę stanowią dzieci w wieku 14 lat i więcej - 19 osób, które zdeklarowały swój udział ukończeniem szkolenia na stopień żeglarza jachtowego, 12 dzieci - adeptów pierwszego kroku na wodzie w klasie Optimist, zaś w grupie dorosłych – przybyło 8 osób. Podczas pierwszych zajęć szkolenie prowadzono w zakresie wodowania łodzi oraz pierwszych prac bosmańskich przy sprzęcie. Zajęcia prowadzone będą przez instruktorów z Olsztyna. Następne odbędą się w sobotę 20.05.2017r. o godz. 11.00. W dalszym ciągu istnieje możliwość zapisania się na zajęcia, można tego dokonać drogą elektroniczną na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowe informacje uzyskać można także pod nr tel. 601645004. Serdecznie zapraszamy.

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS