VII Regaty o Puchar Burmistrza Zalewa w klasie Optimist Wyróżniony

VII Regaty o Puchar Burmistrza Zalewa w klasie Optimist

W weekend 23 – 24 czerwca 2018 roku w Zalewie na jeziorze Ewingi odbyły się VII Regaty o Puchar Burmistrza Zalewa w klasie Optimist.
W zawodach wzięło udział 47 zawodników z klubów: Nauticus Olsztyn, AZS UWM Olsztyn oraz SSW MOS Iława.
Zawodników ciepło przywitali Burmistrz Zalewa Pan Marek Żyliński, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Zalewie Pan Edward Całka oraz Pan Stanisław Kasprzak.
W trakcje dwóch dni regat odbyły się cztery wyścigi. Wiatr nie sprzyjał żeglarzom i był bardzo zmienny.
Zwycięzcą regat został Oskar Wielczyk, drugie miejsce zajęła Natalia Chojnowska, a trzecie Alicja Michalewska.
Podczas drugiego dnia zmagań rozegnane zostały także odrębne mini- regaty, w których udział wzięła najmłodsza grupa dzieci ze SSW MOS Iława.
Wszyscy uczestnicy biorący udział w wyścigach zostali nagrodzeni.
Regaty upłynęły w rodzinnej, kameralnej atmosferze, a zalewska ekomarina po raz kolejny okazała się miejscem przyjaznym tego typu wydarzeniom.

Ostatnio zmienianyczwartek, 28 czerwiec 2018 08:50