plnlenfrdeitrues

Artykuły filtrowane wg daty: środa, 11 kwiecień 2018 - ZALEWO

Sezon żeglarski przy ekomarinie w Zalewie

Przy zalewskiej ekomarinie rozpoczęto przygotowania do sezonu żeglarskiego 2018. Przygotowania zaczęły się od wodowania łodzi żaglowych typu Omega, na których już wkrótce rozpoczną się zajęcia Zalewskiej Akademii Żeglarstwa.
W ramach zajęć Zalewskiej Akademii Żeglarskiej przewiduje się szkolenia na stopień żeglarza jachtowego, sternika motorowodnego oraz dla najmłodszych ABC na Optimiście.
Informacje o szkoleniach jak i zapisy można uzyskać tel. 601 645 004 e-meil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w ekomarine w Zalewie.
 

Czytaj dalej...

Informacja- wolne miejsca na ekomarinie

Informujemy, że ekomarina w Zalewie nad jeziorem Ewingi dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na stały postój łodzi w sezonie 2018r.
Rezerwacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 601 645 004.
 

Czytaj dalej...

„Gościńce Kanału Elbląskiego i Jezioraka”

Od tegorocznego sezonu żeglarskiego ekomarina w Zalewie jest współorganizatorem usług sieci przystani wodnych oraz miejsc przyjaznych turystom, leżących na szlaku Kanału Elbląskiego i najdłuższego jeziora w Polsce, Jeziorak. „Gościńce Kanału Elbląskiego i Jezioraka” to sieć 11 przystani wodnych oraz restauracji na szlaku kanału Elbląskiego i jeziora Jeziorak.
Serdecznie zapraszamy na nasze gościnne keje.
 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS