plnlenfrdeitrues

Artykuły filtrowane wg daty: piątek, 16 marzec 2018 - ZALEWO

Zgłaszanie kandydatów na urzędników wyborczych


Uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej z 12 marca 2018r. przedłużono termin składania zgłoszeń kandydatów na urzędników wyborczych do dnia 6 kwietnia 2018r.
Szczegółowe informacje dotyczące sposobu, trybu i warunków powoływania urzędników wyborczych znajdują się na stronach internetowych www.pkw.gov.pl; www.elblag.kbw.gov.pl
 

Czytaj dalej...

Święto Kobiet ze „Słowiańską Duszą”

W czwartek 8 marca 2018r. w Miejsko - Gminnym Centrum Kultury w Zalewie z okazji „Dnia Kobiet” odbył się koncert międzynarodowego zespołu "Słowiańska Dusza”. Jego członkowie pochodzą z Ukrainy, Polski i Białorusi. W skład zespołu wchodzą Marianna Myslitska (skrzypce), Igor Dubicki (gitara – wokal), Lech Muchowiecki (akordeon), Ada Majdzińska (wokal), Basia Skarżyńska (wokal) oraz Łukasz Świerkosz (perkusja).
Zespół swoją grą i śpiewem oczarował zalewską publiczność.
W tym dniu życzenia dla wszystkich Pań złożył Burmistrz Zalewa Marek Żyliński wręczając bukiet róż na ręce Dyrektor M-GCK Fryderyki Małachowskiej.

Na scenie swoje umiejętności wokalne zaprezentowała również zalewska młodzież - Martyna Sostek, Aleksandra Młyńska, Martyna Szlachtowicz, Julka Budryk - oraz zalewskie Jezioranki. Przy okazji podsumowano XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 

Czytaj dalej...

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert - realizacja działań o charakterze dobra wspólnego

Burmistrz Zalewa ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie w roku 2018 zadania publicznego Gminy Zalewo z zakresu działalności na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy polegającego na wspieraniu organizacji pozarządowych w realizacji działań o charakterze dobra wspólnego, zgodnie z warunkami i zasadami określonymi w ogłoszeniu.

 

 

 

 

 

Czytaj dalej...

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert - opracowanie i wydanie biuletynu

Burmistrz Zalewa ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie w roku 2018 zadania publicznego Gminy Zalewo z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego polegającego na opracowaniu i wydaniu biuletynu opisującego historię, kulturę i życie dawnych mieszkańców gminy Zalewo i okolic, zgodnie z warunkami i zasadami określonymi w ogłoszeniu.

 

 

 

Czytaj dalej...

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert - szkolenia z zakresu I pomocy dla dzieci i młodzieży

Burmistrz Zalewa ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie w roku 2018 zadania publicznego Gminy Zalewo w zakresie ochrony i promocji zdrowia polegającego na kształtowaniu prawidłowych zachowań w stanach zagrożenia życia i zdrowia – szkolenia z zakresu pierwszej pomocy wśród dzieci i młodzieży, zgodnie z warunkami i zasadami określonymi w ogłoszeniu.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS