plnlenfrdeitrues

Artykuły filtrowane wg daty: wtorek, 08 listopad 2016 - ZALEWO

Szkolenie dla organizacji pozarządowych

Organizacje pozarządowe z terenu powiatu iławskiego

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie w zakresie zlecania i realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe. Szkolenie poświęcone będzie nowym wzorom ofert, umów oraz sprawozdań określonych Rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z 17 sierpnia 2016 r. Częścią szkolenia będą praktyczne warsztaty pisania ofert oraz sprawozdań z realizacji zadań publicznych w otwartych konkursach ofert. Prowadzącym będzie Pan Artur Gluziński – praktyk posiadający wieloletnie doświadczenie z dziedziny działalności pożytku publicznego. Szkolenie odbędzie się 9 grudnia br. o godzinie 09:00 w sali konferencyjnej (20) w Starostwie Powiatowym w Iławie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, udział w szkoleniu jest bezpłatny. W przerwie szkolenia przewidziany jest poczęstunek.
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu do 5 grudnia 2016 r.: nr tel: 89/649-08-38 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Starosta Powiatu Iławskiego
/-/ Marek Polański
 

Czytaj dalej...

Wsie Tematyczne Krainy Kanału Elbląskiego

W związku z przygotowaniem Projektu Własnego pt.„Wsie tematyczne Krainy Kanału Elbląskiego” przez Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski zwracamy się z prośbą do zainteresowanych organizacji pozarządowych, organizacji nieformalnych, kół gospodyń wiejskich, sołectw o wypełnienie  załączonej ankiety. Celem projektu będzie stworzenie ofert turystycznych wsi tematycznych.

Czytaj dalej...

Sieciowy Produkt Turystyczny - ankieta

Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania zwraca się z prośbą do przedstawicieli baz noclegowych i gastronomicznych z obszaruów gmin, artystów, rzemieślników, rękodzielników, artystycznych stowarzyszeń, wsi tematycznych, izb historii  o wypełnienie ankiety, dotyczącej utworzenia sieciowego produktu turystycznego pn. "Ekomuzeum Kanału Elbląskiego". Utworzenie sieciowego produktu turystycznego pn. "Ekomuzeum Kanału Elbląskiego" planowane jest do realizacji w ramach operacji własnej LGD w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Zainteresowane podmioty chcące wziąć udział w projekcie prosimy o wypełnienie i odesłanie ankiety  na adres mailowy KE LGD Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS