plnlenfrdeitrues

„Nocne Manewry” w M-GCK w Zalewie Wyróżniony

„Nocne Manewry” w M-GCK w Zalewie

Z piątku na sobotę (17-18 listopada 2017r.) odbyły się "Nocne Manewry Animacyjne Andrzejkowo - Katarzynkowe" w M-GCK w Zalewie.
Starsza grupa animacyjna spotkała się o godzinie 20 w piątek, a do domu wróciła po 8 rano. Uczestnicy zmagań nocnych mieli mnóstwo atrakcji do samego rana.
Spotkali się ze sportowcami z Klubu Sportowego Piechotka Team Adamem Charkawy, Łukaszem Gawlińskim i Michałem Gawlińskim, z którymi mogli potrenować kickboxing.
Były wróżby, tańce, ale najważniejsza była rywalizacja o miano "Mistrza Animacji". Każdy uczestnik zbierał od września do listopada punkty za różne sprawności, a podczas „Manewrów Nocnych” podwajał je, rozwiązując grupowo lub indywidualnie 12 różnych tematycznych zagadek.
Mistrzynią Animacji z ilością 61 punktów została Maja Lipińska, a tuż za nią Paweł Kowalski oraz Przemek Horba. Zwycięzcom gratulujemy.
Zajęcia prowadziła Anna Brędowska.
Organizatorzy dziękują zawodnikom Klubu Sportowego Piechotka Team za pomoc w organizacji spotkania oraz Annie Kowalskiej za bezinteresowną pomoc w opiece nad uczestnikami.
 

1
0
0
s2smodern
powered by social2s
Powrót na górę