plnlenfrdeitrues

Informacja- bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych Wyróżniony

Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu całego powiatu iławskiego na dwa bezpłatne szkolenia.

Proponowane są następujące tematy:

1. Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych

Szkolenie odbędzie się 25 października 2017r. (środa), godz. 15:00, Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej przy ul. Jagiellończyka 16 w ławie (nad biurem NFZ).
Każda organizacja pozarządowa gromadzi dane osobowe, chociażby samych członków stowarzyszenia. Do tego często dochodzą bazy danych uczestników projektów, działań itp. Niektóre bazy gromadzone są papierowo, inne elektronicznie. Właściwa ich ochrona wymagana jest przepisami ustawy i na zarządach organizacji leży właściwe zadbanie o posiadanie i stosowanie odpowiednich procedur.
Szkolenie pokaże, jakie obowiązki ciążą na organizacji i jak im sprostać. Szkolenie będzie miało charakter podstawowy, dostosowany do prostych baz danych, które posiadają NGO.

2. Prawidłowe wypełnianie obowiązków formalnych w stowarzyszeniach (walne zebrania, zarządy, uchwały, protokoły itp.)

Szkolenie odbędzie się 8 listopada 2017. (środa), godz. 15:00, Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej przy ul. Jagiellończyka 16 w Iławie (nad biurem NFZ).
Szkolenie dedykowane jest tym wszystkim organizacjom, które mają problem z regularnym zwoływaniem walnych zebrań, z dokumentowaniem prac swoich organów (protokoły, uchwały), z pracą ze statutem, z powoływaniem się na właściwe podstawy prawne. Szkolenie skierowane jest nie tylko do sekretarzy, protokolantów, ale również szefów organizacji.

Centrum Organizacji Pozarządowych prosi o mailowe zgłoszenie chęci udziału w szkoleniu na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie na nr 89 648-62-38.

1
0
0
s2smodern
powered by social2s
Powrót na górę