plnlenfrdeitrues

Dzień Matki w M-GCK w Zalewie Wyróżniony

Dzień Matki w M-GCK w Zalewie

Dzień Matki to święto obchodzone jako wyraz szacunku dla wszystkich mam. Data obchodów zależy od kraju, w którym jest świętowany. W Polsce Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. W tym właśnie dniu zalewskie Centrum Kultury zorganizowało spotkanie, na które zaprosiło mamy i ich pociechy.
Wszystkich przybyłych gości przywitała Dyrektor M-GCK w Zalewie Fryderyka Małachowska wraz z Burmistrzem Zalewa Markiem Żylińskim. Wspólnie złożyli serdeczne życzenia wszystkim mamom, a dzieci uczęszczające na zajęcia kół zainteresowań wręczyły każdej obecnej na sali mamie symbolicznego kwiatka, jako podziękowanie za trud włożony w wychowanie.
Uroczystości uświetniły występy dzieci.
Kolejno na scenie zaprezentowały się dzieci z kółka teatralnego „Koliber” działającego przy M-GCK w przedstawieniu o zabawnych Smerfach. Następnie piosenki o mamach i dla mam wykonały Julka Sprawka, Martyna Sostek oraz Justyna Skorupka-Skorupska. Dzieci z koła tanecznego zaprezentowały dwa krótkie układy taneczne, a finałem odświętnego popołudnia był występ pań z zespołu „Jezioranki”.
Pracownicy M-GCK w Zalewie dziękują wszystkim za przybycie i zapraszają na koleje spotkania.
 

Ostatnio zmienianypiątek, 02 czerwiec 2017 12:17
1
0
0
s2smodern
powered by social2s
Powrót na górę