plnlenfrdeitrues

Ferie zimowe z M-GCK w Zalewie Wyróżniony

Ferie zimowe z M-GCK w Zalewie

Miejsko – Gminne Centrum Kultury w Zalewie przy współpracy z Placówką Wsparcia Dziennego „Słoneczko” oraz Ekomariną w Zalewie zorganizowało ferie zimowe dla dzieci z Gminy Zalewo. Ferie zostały podzielone na dwa turnusy.
I turnus skierowany został do dzieci w wieku od 6 do 8 lat i przebiegał pod hasłem: „W krainie Bałwanka Olafa”. W ramach turnusu uczestnicy pojechali do Multikina w Elblągu, gdzie obejrzeli bajkę muzyczno - taneczną pt. „Sing”. Na zakończenie turnusu odbył się bal przebierańców, podczas którego wybrano króla i królową balu a zostali nimi Bartosz Pracownik i Katarzyna Jankowska.
II turnus skierowany był do dzieci w wieku od 9 do 11 lat a jego hasło brzmiało: „W krainie Piratów z Karaibów”. W ramach zajęć uczestnicy pojechali do Multikina w Elblągu na pouczającą i wzruszającą bajkę pt. „Balerina”. Turnus zakończył się balem przebierańców, podczas którego wybrano najsprawniejszego pirata i piratkę, którymi zostali Fabian Feliś i Karolina Olender.
Dzieci podczas zimowego wypoczynku miały zapewnionych wiele atrakcji, takich jak: gry i zabawy animacyjne, zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne, kulinarne, sportowe, teatralne, językowe oraz literackie. Za wzorowe zachowanie podczas zajęć opiekunowie wyróżnili: Igora Szramke, Pawła Kowalskigo, Zuzannę Gadomską, Dominikę Skórkę, Julię Wieczorek, Gracjana Filiczkowskiego, Bartosza Pracownika, Zuzannę Cympel, Nikolę Kubacką oraz Julię Bednarską. Wszyscy wyróżnieni otrzymali tytuł - "Godny Naśladowania". Dodatkowo dzieci. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali upominki za pomysłowy i oryginalny strój bałwanka i pirata oraz pamiątkowe imienne medale z wizerunkiem bajkowej i filmowej postaci. Opiekunowie dołożyli wszelkich starań, aby stworzyć dzieciom jak najlepsze warunki do wypoczynku, umożliwić im aktywne uczestnictwo w życiu grupy oraz zorganizować czas wolny w sposób przyjemny i pożyteczny.
 

Ostatnio zmienianyczwartek, 09 luty 2017 12:13
1
0
0
s2smodern
powered by social2s
Powrót na górę